Nevíte si rady? Kontaktujeme Vás!

All Inclusive Development

aidevelop

All Inclusive Development, a.s. je developerskou společností budující nové, či rekonstruované bydlení v Brně a okolí a v exponovaných lokalitách ČR.
Klientům nabízíme bydlení v bytových domech, či rodinných domech, případně pozemky k individuálnímu bydlení. Každý projekt realizujeme s maximálním důrazem na detail a klademe nejvyšší nároky na naše dodavatele v oblasti kvality a přesnosti zpracování. Při prodeji jednáme výhradně individuálně s přihlédnutím ke konkrétním představám našich zákazníků. Společnost se nespecializuje na projekty masové výstavby.

Společnost vznikla v roce 2007 a v roce 2010 byla transformována na a.s.

Důležitým aspektem našeho úspěchu je úzká spolupráce s realitní kanceláří AC Real, jež pro nás zajišťuje prodej projektů a zejména důležité informace z trhu. Díky této spolupráci Vám můžeme zajistit opravdu zkušeného makléře, který zná projekt od počátku a již na první schůzce je schopen vyhodnotit, zda Vaše požadavky na bydlení dokáže daný projekt uspokojit. Je také detailně seznámen s technologiemi v domě, s vývojem stavby a další. Nestane se Vám tedy, že by realitní kancelář nevěděla, co vlastně nabízí.

Kontaktujte firmu webové stránky
← Zpět na Revitalizace bytových domů