Nevíte si rady? Kontaktujeme Vás!

FAQ

  • Proč je lepší nabízet nemovitost prostřednictvím realitní kanceláře?

    Ačkoliv by se na první pohled mohlo zdát, že je výhodnější prodat nemovitost „na vlastní pěst“, pravda bývá většinou opačná. Nejen, že má realitní kancelář dalekosáhlejší možnosti inzerce realit, ale především disponuje dlouholetými zkušenostmi. Díky tomu je schopna eliminovat rizika, jež při koupi či prodeji vznikají, pohotově reagovat na změny realitního trhu a převzít za Vás veškeré formality. Je výhodnější nabízet nemovitost prostřednictvím jedné nebo raději více realitních kanceláří? Vždy je lepší variantou svěřit Vaši nemovitost výhradně jedné realitní kanceláři. Tak budete mít Vy, stejně jako potenciální zájemce, neustálý přehled o stavu nemovitosti. Zadáte-li nemovitost více firmám, může to kupcedokonce odradit! Nejen, že může nabídku objevit pod různými cenami na několika serverech, ale inzerce u více společností vzbuzuje dojem, že je problematické danou nemovitost prodat.

All Inclusive Living a.s.

logo All Inclusive Living a.s.

All Inclusive Living a.s. je ryze českou společností, která se systematicky soustřeďuje na budování nemovitostí k pronájmu. Naše společnost vlastní každou budovu a nabízené jednotky jsou buď novostavby, nebo byty po kompletní rekonstrukci. Můžeme Vám proto garantovat kvalitu, nízké náklady na bydlení, nízkou energetickou náročnost a moderní komfort.
V současnosti společnost vlastní 4BJ v Brně Komíně a 1BJ v Brně Žebětíně - pro aktuální nabídku nahlédněte na web naší partnerské realitní kanceláře AC Real, případně kdykoliv volejte.
Pokud chcete bydlet kvalitně a dlouhodobě, bez rizika, že se budete za týden stěhovat, protože majitel potřebuje byt pro dcerku, aby měla kde bydlet, pak jsme pro Vás správnou volbou. Jsme profesionálové a byty vlastníme výhradně pro pronájem, poskytneme Vám skvělý servis, moderní, krásné byty a jistotu dlouhodobého pronájmu.

Kontaktujte firmu Facebook webové stránky
← Zpět na Reality