Nevíte si rady? Kontaktujeme Vás!

FAQ

  • Proč je lepší nabízet nemovitost prostřednictvím realitní kanceláře?

    Ačkoliv by se na první pohled mohlo zdát, že je výhodnější prodat nemovitost „na vlastní pěst“, pravda bývá většinou opačná. Nejen, že má realitní kancelář dalekosáhlejší možnosti inzerce realit, ale především disponuje dlouholetými zkušenostmi. Díky tomu je schopna eliminovat rizika, jež při koupi či prodeji vznikají, pohotově reagovat na změny realitního trhu a převzít za Vás veškeré formality. Je výhodnější nabízet nemovitost prostřednictvím jedné nebo raději více realitních kanceláří? Vždy je lepší variantou svěřit Vaši nemovitost výhradně jedné realitní kanceláři. Tak budete mít Vy, stejně jako potenciální zájemce, neustálý přehled o stavu nemovitosti. Zadáte-li nemovitost více firmám, může to kupcedokonce odradit! Nejen, že může nabídku objevit pod různými cenami na několika serverech, ale inzerce u více společností vzbuzuje dojem, že je problematické danou nemovitost prodat.

Zajímavé stránky z oboru

https://realityblog.cz/

Portál Reality blog pomáhá návštěvníkům zjistit informace o nemovitostech. Zaměřujeme se především na aktuální témata a snažíme se pro vás být cenným informačním zdrojem.

 

Cílem našich stránek je usnadnit vám nákup a prodej realit pomocí rad a tipů. Často vás odkazujeme na rozsáhlejší informační zdroje řešící danou problematiku a tím se pro vás stáváme rozcestníkem. Doufáme, že se vám naše články líbí.

 

Pěkný den vám přeje

Redakce serveru realityblog.cz

https://www.realitymorava.cz/

Realitní a zpravodajský server s tradicí od roku 2005 nabízející reality z celé České republiky.

https://www.bydleni.cz/

Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.


acreal.cz

Společnost AC Real je renomovanou realitní kanceláří s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Jejím nepsaným heslem je kvalita na úkorkvantity, proto se snaží věnovat každému klientovi maximum času a péče. Své zákazníky doprovází na prohlídky, udržuje s nimi neustálý kontakt a v součinnosti s předními odborníky… více o firmě

Kontaktujte firmu Facebook webové stránky
← Zpět na Reality