Nevíte si rady? Kontaktujeme Vás!

Doporučené firmy

Chytrá pěna

logo chytra pena


Distributor a aplikátor stříkané izolační pěny vyráběné pro naši firmu nizozemským výrobcem Covestro. Jsme distributorem a aplikátorem materiálů řady Baymer® Spray – EKO H 200 (nízkoexpanzní polotvrdá izolační pěna) a Baymer® Spray – EKO S 500 (vysokoexpanzní měkká izolační pěna stříkaná na vodní bázi) pro Českou republiku, Slovensko, ale i Maďarsko, Rakousko a Německo.


Tepelná izolace v podobě chytré izolační pěny dokonale přilne ke všem povrchům bez jakýchkoliv netěsností, které vznikají při použití běžných izolačních materiálů. Tím zamezuje nežádoucímu proudění vzduchu či vlhkosti a citelně tak zvyšuje účinnost tepelné izolace.

Stříkané izolační pěny EKO H 200 a EKO S 500 jsou vhodné pro tepelnou izolaci obytných, komerčních nebo průmyslových objektů, včetně ekologických a energeticky úsporných staveb. Pomocí chytré pěnové izolace snadno provedeme tepelnou izolaci vaší fasády, podkroví, šikmé nebo ploché střechy, podlahy, vnitřní stěny, základů, ale také například vašeho bazénu.

Tepelná izolace chytrou pěnou zabere pouze jeden den. Vnitřní aplikaci chytré izolační pěny lze provádět celoročně.

 

Podlehněte i vy kouzlu špičkové tepelné izolace, využijte nabídky chytré izolační pěny a již zítra můžete šetřit na nákladech za energii… třeba na pěknou dovolenou!


Kontaktujte firmu Facebook Youtube webové stránky
← Zpět na Izolace